KOSTUR Karol

KOSTUR Karol BIOGRAFIA

Sianokosy

Technika:olej, płótno
Wymiary:44 x 60 cm
47,5 x 63,5 cm (wymiary z oprawą)
sygn. p.d.: "Kostur"