KOSTUR Karol

KOSTUR Karol BIOGRAFIA

Portret Żyda

Technika:olej, płótno
Wymiary:22,5 x 19 cm
29,3 x 25,5 cm (z oprawą)
Sygnowany śr. d.: "KK"