KOSTUR Karol

KOSTUR Karol BIOGRAFIA

Powrót z synagogi (1984)

Technika:gwasz, ołówek, papier
Wymiary:29,8 x 48,5 cm
38,5 x 57 cm (wymiary arkusza)
Sygnowany i datowany p.d.: "K. Kostur | 84"