KOSTUR Karol

KOSTUR Karol BIOGRAFIA

Żydowski pogrzeb

Technika:olej, płótno
Wymiary:48 x 65 cm
56,5 x 73 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "K. Kostur"