KMITA Kasia

KMITA Kasia BIOGRAFIA

Boysband (2008)

Technika:papier kolorowy wycinany ręcznie
Wymiary:50 x 50 cm
59,2 x 59,2 cm (wymiary z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany p.d.: "KASIA KMITA 2008"