KMITA Kasia BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Boysband (2008) |
Technika: | papier kolorowy wycinany ręcznie |
Wymiary: | 50 x 50 cm 59,2 x 59,2 cm (wymiary z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany i datowany p.d.: "KASIA KMITA 2008" PRACA NIEDOSTĘPNA |
- [2024-04-29] Krótsze godziny otwarcia KDA w dniu 2.05.2024 (czwartek)
- [2024-04-25] Spotkanie ze specjalistą KDA w Warszawie - 14 V 2024
- [2024-03-26] XXXVI Aukcja Dzieł Sztuki (16 IV 2024) - katalog
- [2024-02-07] XXXV Aukcja Dzieł Sztuki (28 II 2024) - wyniki
- [2024-01-05] Podsumowanie działalności KDA w 2023 roku
ul. Starowiślna 14, Kraków Pn. - Pt. 10:00 - 18:00 |