POCHWALSKI Kasper

POCHWALSKI Kasper BIOGRAFIA

Madonna z liliami wg Carla Dolciego

Technika:olej, sklejka
Wymiary:49,5 x 41 cm
62 x 52,5 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "kop. Kasper Pochwalski"