POCHWALSKI Kasper

POCHWALSKI Kasper BIOGRAFIA

Autoportret z paletą (1925)

Technika:olej, płótno
Wymiary:61,5 x 42,5 cm
78 x 56 cm (z oprawą)
Sygnowany monogramem i datowany p.g.: "KP | 25"
Opisany na odwrocie: "Malował: Kasper Pochwalski. | w r. 1925"; "Autoportret"