POCHWALSKI Kasper BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Autoportret z paletą (1925) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 61,5 x 42,5 cm 78 x 56 cm (z oprawą) |
| Sygnowany monogramem i datowany p.g.: "KP | 25" Opisany na odwrocie: "Malował: Kasper Pochwalski. | w r. 1925"; "Autoportret" | |
- [2026-01-09] Podsumowanie działalności KDA w 2025 roku
- [2026-01-02] Przyjmujemy obiekty na najbliższe aukcje dzieł sztuki
- [2026-01-02] Spotkanie w biurze KDA w Warszawie - 15 I 2026
- [2025-11-20] 50. Aukcja Dzieł Sztuki (16 XII 2025) - wyniki
ul. Starowiślna 14, Kraków
Pn. - Pt. 9:00 - 17:00 |
Biuro KDA w Warszawie |