CHMURSKI Kazimierz

CHMURSKI Kazimierz BIOGRAFIA

Na targu

Technika:olej, tektura
Wymiary:50 x 35,5 cm
58,5 x 44 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "K. Chmurski"