SICHULSKI Kazimierz

SICHULSKI Kazimierz BIOGRAFIA

Starość

Technika:akwarela, pastel, ołówek, papier
Wymiary:31,5 x 21,5 cm
53,5 x 40,5 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "Sich"