WĄSOWICZ Kazimierz
Kazimierz Wąsowicz - notowania aukcyjne
Aktualna oferta aukcyjna Kazimierza Wąsowicza. Wyniki aukcyjne. Biografia
Zachęcamy do zgłaszania prac Kazimierza Wąsowicza na aukcję [kontakt]
| Tytuł: | Pejzaż górski - Tatry |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 65 x 87 cm 72,5 x 94 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d. monogramem "KW" Na odwrocie metka z opisem obrazu. | |
| Sprzedane: | 49. Aukcja Dzieł Sztuki (14 X 2025) |
| Cena wywoławcza: | 3000 zł |
| Cena uzyskana: | 3000 zł |
KAZIMIERZ WĄSOWICZ
Kazimierz Wąsowicz urodził się w 1888 roku, zmarł w roku 1962. Studiował w Krakowie - w Wyższej Szkole Przemysłowej oraz Akademii Sztuk Pięknych. Wykształcenie uzupełniał jeszcze w Paryżu.
W dorobku artystycznym Kazimierza Wąsowicza dominowały pejzaże, głównie tatrzańskie. Artysta malował również portrety i sceny rodzajowe.

Przyjmujemy obrazy Kazimierza Wąsowicza na aukcje sztuki - wycena obrazów, skup i sprzedaż aukcyjna sztuki Kazimierza Wąsowicza.
Jeśli chcą Państwo sprzedać dzieła Kazimierza Wąsowicza, zapraszamy do kontaktu [link].
Zobacz galerię obrazów Kazimierza Wąsowicza w Krakowskim Domu Aukcyjnym [link].