WĄSOWICZ Kazimierz

Kazimierz Wąsowicz - notowania aukcyjne

Aktualna oferta aukcyjna Kazimierza Wąsowicza. Wyniki aukcyjne. Biografia

Zachęcamy do zgłaszania prac Kazimierza Wąsowicza na aukcję [kontakt]

WĄSOWICZ Kazimierz
WĄSOWICZ KazimierzWĄSOWICZ KazimierzWĄSOWICZ Kazimierz
Tytuł:Pejzaż górski - Tatry
Technika:olej, płótno
Wymiary:65 x 87 cm
72,5 x 94 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d. monogramem "KW"
Na odwrocie metka z opisem obrazu.
Sprzedane:49. Aukcja Dzieł Sztuki (14 X 2025)
Cena wywoławcza:3000 zł
Cena uzyskana:3000 zł

KAZIMIERZ WĄSOWICZ

Kazimierz Wąsowicz urodził się w 1888 roku, zmarł w roku 1962. Studiował w Krakowie - w Wyższej Szkole Przemysłowej oraz Akademii Sztuk Pięknych. Wykształcenie uzupełniał jeszcze w Paryżu.

W dorobku artystycznym Kazimierza Wąsowicza dominowały pejzaże, głównie tatrzańskie. Artysta malował również portrety i sceny rodzajowe.

Przyjmujemy obrazy Kazimierza Wąsowicza na aukcje sztuki - wycena obrazów, skup i sprzedaż aukcyjna sztuki Kazimierza Wąsowicza.
Jeśli chcą Państwo sprzedać dzieła Kazimierza Wąsowicza, zapraszamy do kontaktu [link].

Zobacz galerię obrazów Kazimierza Wąsowicza w Krakowskim Domu Aukcyjnym [link].