ZIELENIEWSKI Kazimierz

ZIELENIEWSKI Kazimierz BIOGRAFIA

Macierzyństwo (1924)

Technika:gwasz, akwarela, ołówek, papier
Wymiary:21 x 26,5 cm
31,5 x 39 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "K.Z."
Opisany l.d.: "Paris. 1924."