WABERSICH Konrad Waldemar

WABERSICH Konrad Waldemar BIOGRAFIA

"Kazimierz" Kraków (1990)

Technika:olej, płyta
Wymiary:27,5 x 30,5 cm
33 x 34 cm (wymiary z oprawą)
Uwagi:sygn. p.d.: "Wabersich"
autorski opis na odwrocie