WABERSICH Konrad Waldemar

WABERSICH Konrad Waldemar BIOGRAFIA

Mury kościoła św. Salwatora (1991)

Technika:olej, płyta
Wymiary:39 x 24,5 cm
42 x 27,5 cm (wymiary z oprawą)
Uwagi:sygn. p.d.: "Waber"
autorski opis na odwrocie.