WABERSICH Konrad Waldemar

WABERSICH Konrad Waldemar BIOGRAFIA

Sień kamienicy sąsiadującej z Pałacem pod Baranami - Kraków (1991)

Technika:olej, płyta
Wymiary:29,5 x 43,5 cm
48,5 x 34,5 cm (wymiary z oprawą)
Uwagi:sygn. l.d.: "Wabersich"
autorski opis na odwrocie.