NIKIFOR Krynicki BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Krynica - willa |
| Technika: | akwarela, gwasz, papier |
| Wymiary: | 14,5 x 14,5 cm 16,8 x 17,5 cm (z autorskim passe-partout) 37 x 37 cm (z oprawą) |
| Opisany śr.d.: "KRYINCAWILLAJARY[nieczytelne]NCMKA" Widoczne pojedyncze ubytki malatury i zagięcia papieru oraz niewielkie przetarganie śr.g. | |
- [2026-01-09] Podsumowanie działalności KDA w 2025 roku
- [2026-01-02] Przyjmujemy obiekty na najbliższe aukcje dzieł sztuki
- [2026-01-02] Spotkanie w biurze KDA w Warszawie - 15 I 2026
- [2025-11-20] 50. Aukcja Dzieł Sztuki (16 XII 2025) - wyniki
ul. Starowiślna 14, Kraków
Pn. - Pt. 9:00 - 17:00 |
Biuro KDA w Warszawie |