NIKIFOR Krynicki

NIKIFOR Krynicki BIOGRAFIA

Krynica - willa

Technika:akwarela, gwasz, papier
Wymiary:14,5 x 14,5 cm
16,8 x 17,5 cm (z autorskim passe-partout)
37 x 37 cm (z oprawą)
Opisany śr.d.: "KRYINCAWILLAJARY[nieczytelne]NCMKA"
Widoczne pojedyncze ubytki malatury i zagięcia papieru oraz niewielkie przetarganie śr.g.