NIKIFOR Krynicki

NIKIFOR Krynicki BIOGRAFIA

Drewniany kościół w Krynicy-Zdroju

Technika:gwasz, akwarela, papier
Wymiary:17,9 x 12,6 cm
27 x 22 cm (z oprawą)
Opisany śr.d.: "KRYNICA ZDRÓJ SEŁO"
Opisany na odwrocie: "500 ZŁ"
Na odwrocie dwie pieczątki autorskie (okrągła z biskupem i napisem - "‧ PAMIĄTKA Z KRYNICY ‧ | NIKIFOR ‧ MALARZ" oraz prostokątna - "NIKIFOR ARTYSTA | KRYNICA - WIEŚ").
Przy krawędziach widoczne zagięcia papieru.
L.d. i p.śr. widoczne pojedyncze ubytki malatury.