NIKIFOR Krynicki BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Drewniany kościół w Krynicy-Zdroju |
| Technika: | gwasz, akwarela, papier |
| Wymiary: | 17,9 x 12,6 cm 27 x 22 cm (z oprawą) |
| Opisany śr.d.: "KRYNICA ZDRÓJ SEŁO" Opisany na odwrocie: "500 ZŁ" Na odwrocie dwie pieczątki autorskie (okrągła z biskupem i napisem - "‧ PAMIĄTKA Z KRYNICY ‧ | NIKIFOR ‧ MALARZ" oraz prostokątna - "NIKIFOR ARTYSTA | KRYNICA - WIEŚ"). Przy krawędziach widoczne zagięcia papieru. L.d. i p.śr. widoczne pojedyncze ubytki malatury. | |