KOWALSKI Leon

KOWALSKI Leon BIOGRAFIA

Madonna

Technika:olej, płótno
Wymiary:70 x 51 cm
87 x 67 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany p.d.: "LKowalski"