WYCZÓŁKOWSKI Leon BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Stary dąb |
| Technika: | tusz, papier |
| Wymiary: | 30,4 x 28 cm 51,4 x 47,5 cm (wymiary z oprawą) |
| Sygnowany śr. d.: “Lwyczół” PROWENIENCJA: - kolekcja Włodzimierza Jana Kaweckiego - kolekcja prywatna Rysunek był eksponowany na wystawie “Leon Wyczółkowski. Prace na papierze z kolekcji Włodzimierza Kaweckiego” w Galerii Dyląg (Kraków 2018) oraz reprodukowany na stronie 21 katalogu wystawy wydanym pod redakcją Wiesława Dyląga oraz Martyny Rabajczyk. Zobacz inne prace tego artysty w naszej ofercie galeryjnej [LINK] | |