WYCZÓŁKOWSKI Leon

WYCZÓŁKOWSKI Leon BIOGRAFIA

Stary dąb

Technika:tusz, papier
Wymiary:30,4 x 28 cm
51,4 x 47,5 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany śr. d.: “Lwyczół”

PROWENIENCJA:
- kolekcja Włodzimierza Jana Kaweckiego
- kolekcja prywatna

Rysunek był eksponowany na wystawie “Leon Wyczółkowski. Prace na papierze z kolekcji Włodzimierza Kaweckiego” w Galerii Dyląg (Kraków 2018) oraz reprodukowany na stronie 21 katalogu wystawy wydanym pod redakcją Wiesława Dyląga oraz Martyny Rabajczyk.

Zobacz inne prace tego artysty w naszej ofercie galeryjnej [LINK]