WINTEROWSKI Leonard

WINTEROWSKI Leonard BIOGRAFIA

Portret chłopca (1896)

Technika:50,5 x 33,5 cm
65 x 48,5 cm (wymiary z oprawą)
Wymiary:olej, płótno
Sygnowany i datowany l.g.: "LWinterowski 1896"
Widoczne krakelury i pojedyncze, niewielkie uszkodzenia w płótnie. Na narożach rozrzedzenie splotu płótna i ubytki farby.