Longines BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Zegarek kieszonkowy z ornamentem (XIX/XX w.) |
| Technika: | złoto, emalia |
| Wymiary: | 32,5 mm (średnica) |
mechanizm: kaliber 12.92, numer 2480314, z wychwytem szwajcarskim, balansem kompensacyjnym, włosem Bregueta oraz precyzyjną regulacją dokładności chodu koperta: kryta, numer 2480314, złoto 14k dekiel wewnętrzny: numer 2480314, złoto; sygnowany, z przedstawieniem medali zdobytych przez firmę Longines tarcza: emaliowana, z sekundnikiem szkło: akrylowe ZEGAREK NIEDOSTĘPNY | |