Longines

Longines BIOGRAFIA

Zegarek kieszonkowy z ornamentem (XIX/XX w.)

Technika:złoto, emalia
Wymiary:32,5 mm (średnica)
Uwagi: mechanizm: kaliber 12.92, numer 2480314, z wychwytem szwajcarskim, balansem kompensacyjnym, włosem Bregueta oraz precyzyjną regulacją dokładności chodu
koperta: kryta, numer 2480314, złoto 14k
dekiel wewnętrzny: numer 2480314, złoto; sygnowany, z przedstawieniem medali zdobytych przez firmę Longines
tarcza: emaliowana, z sekundnikiem
szkło: akrylowe

ZEGAREK NIEDOSTĘPNY