Longines

Longines BIOGRAFIA

Zegarek kieszonkowy z portretem kobiety i brylantami (XIX/XX w.)

Technika:złoto, emalia, brylanty
Wymiary:35 mm (średnica)
Uwagi: mechanizm: z 15 kamiennymi łożyskami, wychwytem szwajcarskim oraz balansem kompensacyjnym
koperta: kryta, numer 687616, złoto 18k, wykończona brylantami i emalią z wizerunkiem kobiety
dekiel wewnętrzny: sygnowany
tarcza: emaliowana, z sekundnikiem
szkło: mineralne

Zegarek w oryginalnym pudełku.
Stan zachowania: widoczny ubytek emalii i drobne rysy na jej powierzchni

ZEGAREK NIEDOSTĘPNY