KLIMEK Ludwik

KLIMEK Ludwik BIOGRAFIA

Martwa natura z młynkiem

Technika:olej, płótno
Wymiary:46 x 55 cm
58 x 67 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "KLIMEK"