KLIMEK Ludwik

KLIMEK Ludwik BIOGRAFIA

Bitwa Amazonek (1973)

Technika:olej, płótno
Wymiary:90 x 117 cm
107 x 134 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "KLIMEK | 73"
Opisany na blejtramie: "Combat des Amazones"; "L. KLIMEK"