LESZKO Ludwik BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Ruiny na skarpie (1920) |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 59 x 36 cm 66 x 43 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "L. Leszko 1920" Widoczny niewielki ubytek farby (p.śr.). Na odwrocie szkic popiersia mężczyzny sygnowany i datowany "L. Leszko | 1920r" PRACA NIEDOSTĘPNA | |
| Cena: | 1900,00 zł |
- [2026-01-21] 51. Aukcja Dzieł Sztuki (3 II 2026) - katalog
- [2026-01-09] Podsumowanie działalności KDA w 2025 roku
- [2026-01-08] Spotkanie w biurze KDA w Warszawie - 10 II 2026
- [2026-01-02] Przyjmujemy obiekty na najbliższe aukcje dzieł sztuki
ul. Starowiślna 14, Kraków
Pn. - Pt. 9:00 - 17:00 |
Biuro KDA w Warszawie |