LESZKO Ludwik BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Ruiny na skarpie (1920) |
Technika: | olej, tektura |
Wymiary: | 59 x 36 cm 66 x 43 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany i datowany p.d.: "L. Leszko 1920" Widoczny niewielki ubytek farby (p.śr.). Na odwrocie szkic popiersia mężczyzny sygnowany i datowany "L. Leszko | 1920r" PRACA NIEDOSTĘPNA |
Cena: | 1900,00 zł |