LESZKO Ludwik

LESZKO Ludwik BIOGRAFIA

Ruiny na skarpie (1920)

Technika:olej, tektura
Wymiary:59 x 36 cm
66 x 43 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany p.d.: "L. Leszko 1920"
Widoczny niewielki ubytek farby (p.śr.).
Na odwrocie szkic popiersia mężczyzny sygnowany i datowany "L. Leszko | 1920r"

Cena:1900,00 zł niedostepny