LESZKO Ludwik BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Galary na Wiśle (1949) |
Technika: | olej, tektura |
Wymiary: | 62,5 x 99,5 cm 74 x 112 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany i datowany p.d.: "Leszko | 1949" Widoczne zabrudzenia warstwy malarskiej oraz liczne wybrzuszenia podłoża. PROWENIENCJA: - kolekcja rodziny artysty. |
- [2024-03-26] XXXVI Aukcja Dzieł Sztuki (16 IV 2024) - katalog
- [2024-03-25] Spotkanie ze specjalistą KDA w Warszawie - 24 IV 2024
- [2024-02-07] XXXV Aukcja Dzieł Sztuki (28 II 2024) - wyniki
- [2024-01-05] Podsumowanie działalności KDA w 2023 roku
- [2024-01-04] KDA patronem Zimowej Wyprawy Motocyklowej na Alaskę!
ul. Starowiślna 14, Kraków Pn. - Pt. 10:00 - 18:00 |