LESZKO Ludwik

LESZKO Ludwik BIOGRAFIA

Galary na Wiśle (1949)

Technika:olej, tektura
Wymiary:62,5 x 99,5 cm
74 x 112 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "Leszko | 1949"
Widoczne zabrudzenia warstwy malarskiej oraz liczne wybrzuszenia podłoża.

PROWENIENCJA:
- kolekcja rodziny artysty.