LESZKO Ludwik

LESZKO Ludwik BIOGRAFIA

Kąpiel w rzece (1944)

Technika:olej, tektura
Wymiary:70,5 x 100 cm
Sygnowany i datowany l.d.: "Leszko | 1944"