ABAKANOWICZ Magdalena

ABAKANOWICZ Magdalena BIOGRAFIA

Z cyklu "Oblicza" - 2 (2004)

Technika:akryl, tusz, papier
Wymiary:28 x 21 cm
70 x 56,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany śr.d.: "MA | Magdalena Abakanowicz 2004"
Opisany ołówkiem na odwrocie: "Z CYKLU "OBLICZA" | 2"