BEREZOWSKA Maja

BEREZOWSKA Maja BIOGRAFIA

Casanova

Technika:długopis, akwarela, tusz, papier naklejony na karton
Wymiary:28 x 19,5 cm (w świetle passe-partout)
41,3 x 32,6 cm (wymiary z oprawą)
Uwagi:Sygnowany l.d.: "Majaberezowska"
Opisany p.d.: “casanova”