MAJEWSKI (1 poł. XX w.)

MAJEWSKI (1 poł. XX w.) BIOGRAFIA

Dama przed pałacem

Technika:olej, płótno
Wymiary:54 x 65 cm
Uwagi:Sygnowany i datowany p.d.: "[nieczytelne] Majewski. 19[nieczytelne]"
Obraz po konserwacji.

Ta praca jest dostępna w ofercie galeryjnej na www.galeria-attis.pl
[KONTAKT w sprawie obrazu]