BROŻEK Maksymilian

BROŻEK Maksymilian BIOGRAFIA

Drzewa w jesieni

Technika:olej, tektura
Wymiary:37 x 29 cm
47 x 38,2 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany l.d.: "MBrożek."
Opisany na odwrocie.