BROŻEK Maksymilian

BROŻEK Maksymilian BIOGRAFIA

Dom żydowski przy ul. Krakowskiej w Limanowej

Technika:olej, płótno naklejone na płytę
Wymiary:34 x 35 cm
40 x 41 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany p.d.: "MBrożek"
Naklejka z opisem na odwrocie.