Manufaktura (XIX/XX w.)

Manufaktura (XIX/XX w.) BIOGRAFIA

Zegarek kieszonkowy z motywem kwiatowym

Technika:złoto, metal, emalia
Wymiary:28 mm (średnica)
Uwagi: mechanizm: z wychwytem cylindrowym, z kamiennymi łożyskami
koperta: odkryta, numer: 74316, złoto 14k
dekiel zewnętrzny: giloszowany, z motywem kwiatowym wypełnionym emalią
dekiel wewnętrzny: numer 74316, metal
tarcza: emaliowana
wskazówki: ludwikowskie, oryginalne
szkło: mineralne

Stan zachowania: mechanizm w stanie dobrym; widoczne ubytki emalii; tarcza z pęknięciem

ZEGAREK NIEDOSTĘPNY