1. Srebrny zegarek kieszonkowy Longines mechanizm: numer 5306332, na kamiennych łożyskach, z wychwytem szwajcarskim oraz włosem Bregueta; z funkcją stopera; sygnowany koperta: odkryta, numer 5306332, srebro (próba 900); sygnowana dekiel wewnętrzny: numer 5306332, srebro tarcza: emaliowana, z sekundnikiem średnica: 49 mm wskazówki: oryginalne szkło: akrylowe
2. Srebrny zegarek kieszonkowy z malarską zoomorficzno-florystyczną dekoracją tarczy mechanizm: na 6 kamiennych łożyskach, z wychwytem cylindrowym koperta: odkryta, numer 3532, srebro (próba 800) tarcza: emaliowana, z sekundnikiem średnica: 48 mm szkło: mineralne Stan zachowania: tarcza z pęknięciem
3. Srebrny zegarek kieszonkowy Tissot mechanizm: numer 803190, z wychwytem szwajcarskim z kamiennymi łożyskami regulowany w kilku pozycjach; sygnowany koperta: odkryta, numer 809564, srebro (próba 925) dekiel wewnętrzny: numer 809564, srebro tarcza: emaliowana, z sekundnikiem średnica: 49 mm wskazówki: oryginalne szkło: mineralne Stan zachowania: mechanizm w stanie dobrym
4. Srebrny zegarek kieszonkowy z łańcuszkiem mechanizm: kluczykowy, z kamiennymi łożyskami, wychwytem szwajcarskim, balansem kompensacyjnym i włosem Bregueta koperta: numer 54884, srebro (próba 800) dekiel zewnętrzny: ozdobiony inicjałami dekiel wewnętrzny: numer 54884, metal tarcza: emaliowana, z sekundnikiem średnica: 50 mm szkło: mineralne Stan zachowania: widoczne rysy na szkiełku Do zegarka dołączony kluczyk.
5. Srebrny zegarek kieszonkowy D.D Neveren (London) mechanizm: z wychwytem szpindlowym, z naciągiem kluczykowym (niesprawny) koperta: odkryta, srebro tarcza: emaliowana średnica: 56 mm szkło: mineralne Stan zachowania: mechanizm niesprawny; widoczne uszkodzenia na tarczy
6. Srebrny zegarek kieszonkowy Roskopf mechanizm: numer 662872, z wychwytem kołkowym oraz kamiennymi łożyskami koperta: kryta, numer 286977, srebro (próba 800) dekiel wewnętrzny: numer 286977, srebro tarcza: emaliowana średnica: 56 mm wskazówki: oryginalne szkło: akrylowe Stan zachowania: ubytek na tarczy
7. Srebrny zegarek kieszonkowy z niebieską emalią mechanizm: z wychwytem szwajcarskim oraz kamiennymi łożyskami koperta: kryta, numer 14130, srebro (próba 875) dekiel wewnętrzny: numer 14130, srebro; z przedstawieniem medali; wewnątrz dodatkowe szkiełko akrylowe tarcza: emaliowana z elementami granatowych okręgów wypełnionych niebieską emalią; z sekundnikiem średnica: 57 mm szkło: akrylowe Stan zachowania: widoczny ubytek na tarczy (w okolicy godziny 5)
8. Srebrny zegarek kieszonkowy Colombophile mechanizm: kluczykowy z wychwytem cylindrowym, z naciągiem kluczykowym koperta: odkryta, numer 470240, meta tarcza: emaliowana, z sekundnikiem średnica: 48 mm szkło: akrylowe Stan zachowania: na tarczy widoczne pęknięcia