KOŁPANOWICZ Marcin

KOŁPANOWICZ Marcin BIOGRAFIA

Brama wiosny (2002)

Technika:pastel, papier
Wymiary:82 x 64 cm (w świetle oprawy)
103 x 85 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "Marcin | Kołpanowicz | 2002"