KOŁPANOWICZ Marcin

KOŁPANOWICZ Marcin BIOGRAFIA

Vulcanopolis (2014)

Technika:olej, płótno
Wymiary:100 x 100 cm
122 x 122 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "Marcin | Kołpanowicz | 2014"
Sygnowany i datowany na odwrocie: "Marcin | Kołpanowicz | 2014"
Opisany na odwrocie: "MARCIN KOŁPANOWICZ | VULCANOPOLIS, 2014"

Do obrazu dołączony certyfikat autorski.