KOWALIK Marcin

KOWALIK Marcin BIOGRAFIA

Pambo (2012)

Technika:akryl, płótno
Wymiary:71 x 98 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: "Marcin Kowalik 2012 | AKRYL"