CHLANDA Marek

CHLANDA Marek BIOGRAFIA

Bez tytułu (2014)

Technika:ołówek, kredka, karton
Wymiary:36,5 x 44 cm (wymiary w świetle oprawy)
85,5 x 93 cm (wymiary z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany l.d.: "25.V.2014 M. Ch."
Praca składa się z dwóch połączonych arkuszy.