OBERLÄNDER Marek

OBERLÄNDER Marek BIOGRAFIA

Postać (1963)

Technika:tusz, akwarela, papier
Wymiary:43,2 x 38 cm
66,5 x 60 cm (wymiary z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i opisany p.d.: "M. Oberlander 1963 Stockholm"