KIESNER Maria

KIESNER Maria BIOGRAFIA

Makieta (2018)

Technika:akryl, płótno
Wymiary:50 x 50 cm
55,2 x 55,2 cm
Uwagi:Sygnowany i opisany na odwrocie: "Makieta | 2018 | Maria Kiesner"