TARNAWSKA-WÓJTOWICZ Maria BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Kwiaty wsi polskiej (1978) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 129 x 80 cm 140 x 91 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "MARIA TARNAWSKA WÓJTOWICZ - 1978." Opisany na odwrocie: "MARIA TARNAWSKA | WÓJTOWICZ KRAKÓW | KWIATY WSI POLSKIEJ | olej - 1978 r. | wym: 130 cm x 80 cm"; "M.T. WÓJTOWICZ | KRAKÓW | POLSKA" | |
- [2026-01-09] Podsumowanie działalności KDA w 2025 roku
- [2026-01-02] Przyjmujemy obiekty na najbliższe aukcje dzieł sztuki
- [2026-01-02] Spotkanie w biurze KDA w Warszawie - 15 I 2026
- [2025-11-20] 50. Aukcja Dzieł Sztuki (16 XII 2025) - wyniki
ul. Starowiślna 14, Kraków
Pn. - Pt. 9:00 - 17:00 |
Biuro KDA w Warszawie |