TARNAWSKA-WÓJTOWICZ Maria

TARNAWSKA-WÓJTOWICZ Maria BIOGRAFIA

Kwiaty wsi polskiej (1978)

Technika:olej, płótno
Wymiary:129 x 80 cm
140 x 91 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "MARIA TARNAWSKA WÓJTOWICZ - 1978."
Opisany na odwrocie: "MARIA TARNAWSKA | WÓJTOWICZ KRAKÓW | KWIATY WSI POLSKIEJ | olej - 1978 r. | wym: 130 cm x 80 cm"; "M.T. WÓJTOWICZ | KRAKÓW | POLSKA"