WNĘK Maria

WNĘK Maria BIOGRAFIA

Matka Boska z Dzieciątkiem (lata 70.)

Technika:akwarela, gwasz, papier
Wymiary:42,2 x 29,5 cm
Uwagi:Sygnowany p.śr.: "Wnęk Maria Nowy Sącz"
W prawym dolnym narożniku widoczny ślad po zagięciu papieru.

PROWENIENCJA:
- kolekcja Leszka Macaka.

Obraz został sprzedany w ofercie poaukcyjnej.