GRABOWSKI Marian BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Lublin - Brama Krakowska (1973) |
| Technika: | olej, sklejka |
| Wymiary: | 35,5 x 28 cm |
| Sygnowany p.d.: "Grabowski Marian" Widoczny ubytek warstwy malatury. Opisany l.d.: "LUBLIN | BRAMA - | KRAKOWSKA", śr.d.: "KRAKÓW - 16 VIII 1973" PROWENIENCJA: - kolekcja dra Leonarda Pełki. | |
- [2026-01-09] Podsumowanie działalności KDA w 2025 roku
- [2026-01-02] Przyjmujemy obiekty na najbliższe aukcje dzieł sztuki
- [2026-01-02] Spotkanie w biurze KDA w Warszawie - 15 I 2026
- [2025-11-20] 50. Aukcja Dzieł Sztuki (16 XII 2025) - wyniki
ul. Starowiślna 14, Kraków
Pn. - Pt. 9:00 - 17:00 |
Biuro KDA w Warszawie |