GRABOWSKI Marian

GRABOWSKI Marian BIOGRAFIA

Lublin - Brama Krakowska (1973)

Technika:olej, sklejka
Wymiary:35,5 x 28 cm
Sygnowany p.d.: "Grabowski Marian"
Widoczny ubytek warstwy malatury.
Opisany l.d.: "LUBLIN | BRAMA - | KRAKOWSKA", śr.d.: "KRAKÓW - 16 VIII 1973"

PROWENIENCJA:
- kolekcja dra Leonarda Pełki.