KONARSKI Marian Marzyn

KONARSKI Marian Marzyn BIOGRAFIA

Pejzaż o zachodzie słońca (1989)

Technika:olej, płótno
Wymiary:65 x 50 cm
74,5 x 60 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "Marian Konarski | 89"