MOKWA Marian

MOKWA Marian BIOGRAFIA

Pejzaż z Albanii (1924)

Technika:gwasz, akwarela, ołówek, papier naklejony na tekturę
Wymiary:26 x 37 cm (w świetle passe-partout)
42 x 51,5 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "Mokwa"
Opisany p.d.: "maj 1924 | Albania"