SZCZERBIŃSKI Marian

SZCZERBIŃSKI Marian BIOGRAFIA

Polowanie (1930)

Technika:akwarela, gwasz, karton
Wymiary:24,5 x 42,8 cm
39,8 x 57,7 cm (wymiary z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany l.d.: "M.Szczerbiński 1930"