SZCZERBIŃSKI Marian

SZCZERBIŃSKI Marian BIOGRAFIA

Katedra na Wawelu

Technika:gwasz, akwarela, papier naklejony na tekturę
Wymiary:48 x 70 cm (w świetle oprawy)
62,5 x 85,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i opisany l.d.: "MSzczerbiński | KRAKÓW"