SZCZERBIŃSKI Marian BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Wawel - Bastion Władysława IV z pomnikiem Tadeusza Kościuszki (1931) |
| Technika: | akwarela, gwasz, kredka, karton naklejony na tekturę |
| Wymiary: | 49 x 34,5 cm 55,5 x 40,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "MSZCZERBIŃSKI 1931. | KRAKÓW" Na odwrocie pieczątka krakowskiego magazynu przyborów malarskich Róży Aleksandrowicz. Widoczne zabrudzenie malatury na całej powierzchni obrazu i ślad po kleju (p.g.). PRACA NIEDOSTĘPNA | |