SZCZERBIŃSKI Marian

SZCZERBIŃSKI Marian BIOGRAFIA

Wawel - Bastion Władysława IV z pomnikiem Tadeusza Kościuszki (1931)

Technika:akwarela, gwasz, kredka, karton naklejony na tekturę
Wymiary:49 x 34,5 cm
55,5 x 40,5 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany p.d.: "MSZCZERBIŃSKI 1931. | KRAKÓW"
Na odwrocie pieczątka krakowskiego magazynu przyborów malarskich Róży Aleksandrowicz.
Widoczne zabrudzenie malatury na całej powierzchni obrazu i ślad po kleju (p.g.).